Pradžia / Gyvenimas / Baisu – 2 vaikų mama per dieną išgerdavo po 3 litrus degtinės: pasakė, kas nutiko

Baisu – 2 vaikų mama per dieną išgerdavo po 3 litrus degtinės: pasakė, kas nutiko

2023-11-09

Baisu – 2 vaikų mama per dieną išgerdavo po 3 litrus degtinės: pasakė, kas nutiko

Patiko? Pasidalink:

30-metė mama priklausomybės nuo alkoholio įkarštyje kiekvieną rytą išgerdavo po litrą degtinės – kartą gydytojai jai skyrė vos 24 valandas gyvenimo. Charlotte Durcan (30 m.) dėl alkoholio vartojimo pradėjo patirti priepuolius ir sąmonės pritemimą, be alkoholio ji imdavo drebėti ir prakaituoti, praneša „LancsLive“.

Vienu metu ji kas rytą išgerdavo litrą degtinės, kad tik nustotų drebėti, ir galiausiai per dieną išgerdavo apie tris litrus degtinės. Dviejų vaikų mama pasakojo: „Rytais turėdavau išgerti, kad išsilyginčiau. Tai būdavo degtinė, ir tai būdavo pinta degtinės.“ Galiausiai moteris suprato, kad negali ištverti be alkoholio ir reikia šią priklausomybę gydyti.

Pirmą kartą apsilankiusi ligoninėje, ji buvo paguldyta kelioms dienoms ir grįžo namo, tačiau „iš karto grįžo prie gėrimų“ ir vėl atsidūrė ligoninėje, o šis modelis pasikartojo tris kartus.

Sunkiausia situacija buvo, kai Charlotte atsidūrė intensyviosios terapijos skyriuje dėl daugybinių organų nepakankamumo, ir buvo nustatyta, kad jos širdis, kepenys ir inkstai sutriko. Gydytojai jos šeimai pasakė, kad jai liko gyventi tik 24 valandos: „Buvau intensyviosios terapijos skyriuje, buvau prijungta prie deguonies, ir visi mano artimieji atvyko su manimi atsisveikinti. Buvau tiesiogine to žodžio prasme prižiūrimas iki gyvenimo pabaigos.“

Laimei, moteriai pavyko išgyventi ir galiausiai atsigavusi po apsilankymo ligoninėje išvyko į reabilitaciją. Šiuo metu mama švenčia 11 mėnesių blaivybės.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA