Pradžia / Gyvenimas / Automobiliu važiavusi moteris pamatė ant kelio gulintį juodą maišą, tad sustojo patikrinti. Radinys maiše moterį šokiravo

Automobiliu važiavusi moteris pamatė ant kelio gulintį juodą maišą, tad sustojo patikrinti. Radinys maiše moterį šokiravo

2023-11-24

Automobiliu važiavusi moteris pamatė ant kelio gulintį juodą maišą, tad sustojo patikrinti. Radinys maiše moterį šokiravo

Patiko? Pasidalink:

Pradinių klasių mokytoja Malissa Lewis vėlavo į darbą, todėl nusprendė važiuoti prastesniu, bet trumpesniu keliu. Ramioje kaimo gatvėje moteris pastebėjo tai, kas ją tiesiog šokiravo.

“Pamačiau juodą šiukšlių maišą kelyje ir pagalvojau: ar tas maišas ką tik sujudėjo? Sulėtinau automobilio greitį ir supratau, kad jis tikrai juda. Privalėjau sustoti ir patikrinti, kas to maišo viduje“ – pasakoja Malissa. Moteris šiek tiek baiminosi, kad maišo viduje gali būti koks nors pavojingas gyvūnas, tačiau ryžosi jį patikrinti.

“Maišas buvo surištas mazgu, todėl praplėšiau kampą ir atsargiai pažvelgiau į vidų. Ten pamačiau mažą šuniuką. Jis labai apsidžiaugė mane pamatęs. Išvydęs šviesą mažylis pradėjo be perstojo vizginti uodegą“ – sako moteris. Šuniukas turėjo antkaklį, bet ant jo nebuvo jokios informacijos, kuri padėtų rasti šeimininkus. Taigi Malissa pasiėmė šuniuką kartu su savimi.

“Tiesiog pasidėjau jį ant kelių ir nuvažiavau į mokyklą. Mane pamačiusi direktorė apako: “Ar tu atsinešei šunį?“. Aš tik nusijuokiau ir pasakiau, kad ilga istorija…“.

Malissa paskambino savo sūnui, kuris atvažiavo pasiimti šuniuko ir nusivežė jį į šeimos namus. Vėliau jis buvo pristatytas į kliniką, kur veterinarai nenustatė jokių ligų ar sužeidimų.

“Mažylis atrodė laimingas ir sveikas“ – šypsosi moteris. Nežinoma, ar šuniuką išmetė jo šeimininkas, tačiau policija pradėjo tyrimą.

“Kaip galima šitaip žiauriai pasielgti su bejėgiu gyvūnu? Tai padarė visiškas beširdis“ – klausia savęs Malissa. Laimei, šuniukas buvo išgelbėtas ir rado naują mylinčią šeimą.

Prireikė vos kelių dienų ir Malissos šeima prisirišo prie naujo gyventojo. Šuniukui buvo duotas Hefty vardas. “Hefty tapo itin mylimas mūsų šeimoje. Džiaugiuosi, kad atsidūriau tinkamoje vietoje tinkamu laiku“ – istoriją užbaigia Malissa.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA