Pradžia / Gyvenimas / Aurimas Valujavičius pranešė liūdną žinią

Aurimas Valujavičius pranešė liūdną žinią

2023-12-02

Aurimas Valujavičius pranešė liūdną žinią

Patiko? Pasidalink:

Aurimo Valujavičiaus planai visiškai pabaigti namo ant vandens statybas iki žiemos bliūkšta. Delfi laidoje „Aurimo būstas“ keliautojas pripažįsta, kad atsiradus nenumatytoms aplinkybėms projektas tęsis ilgiau ir jis jame dalyvauti galės tik iki sausio mėnesio, nes vėliau pradeda savo filmo apie plaukimą Atlantu pristatymo gastroles.

„Man būnant Lietuvoje užbaigsime apie 80 proc. statybų, o man nedalyvaujant komanda turės projektą pabaigti. Tikėtina, reikės nutraukti angaro nuomos sutartį, nes per mėnesį jis kainuoja 1200 eurų, ir pirkti savo angarą“, – naujienas pristato A. Valujavičius.

Jo teigimu, namo ant vandens statybos tęsiasi ilgiau, nei tikėtasi, nes projektas reikalauja daug nenumatytų sprendimų, taip pat kiekvienas sprendimas trunka nemažai laiko. „Iki naujų metų nepabaigsim“, – sako A. Valujavičius.

Anksčiau jis planavo namą pabaigti iki rudens, vėliau statybų pabaigos data buvo perkelta į lapkričio mėnesį. “Statybos nėra tipinės, todėl reikia priimti daug skirtingų specifinių sprendinių. O visa tai užtrunka. Tokie sprendimai turi savo laiko kainą“, – kalbėjo A. Valujavičius.

Ir pridūrė: „Iš tiesų gal ir gerai, kad rudenį, nes jau bus ramu, ir marių vanduo bus pakilęs, todėl namą ant vandens bus lengviau įleisti į vandenį. Svarbiausia viską padaryti, kol nepradės šalti, nes, atsiradus ledui, kils problemų, kaip namą įleisti į vandenį.“

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA