Pradžia / Gyvenimas / Atvažiavusi į iškvietimą „TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva išvydo graudų vaizdą: kreipiasi į visus

Atvažiavusi į iškvietimą „TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva išvydo graudų vaizdą: kreipiasi į visus

2023-12-07

Atvažiavusi į iškvietimą „TV pagalbos“ gelbėtoja Filejeva išvydo graudų vaizdą: kreipiasi į visus

Patiko? Pasidalink:

„TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva pasidalino jautriu pagalbos prašymu – mirus šeimininkams už durų liko balta, graži katytė. Ieškomi nauji šeimininkai ir naujas jaukus kampelis gyvūnėliui.

„Gavome  iškvietimą, kad mirus šeimininkams už durų liko balta graži katytė. Atvykus ją radome laukiančią prie durų. Beprotiško meilumo, švari, graži katytė. Ji laukia to, kas jau niekad nesugrįš. Abu šeimininkai mirė tą patį mėnesį, o ji liko laukti. Prašau gerų žmonių pagalbos. Ieškome naujų šeimininkų.

Katytė pripratusi gyventi namuose, į lauką beveik neina. Todėl jei turite galimybes priglausti ir mylėti labai lauksiu Jūsų skambučio –  865020577“, – pagalbos prašyme nurodo R. Filejeva.

Katytei reikia naujų mylinčių žmonių

Naujienų portalui tv3.lt portalui susisiekus su „TV pagalbos“ gelbėtoja ji papasakojo, kad į  „TV pagalbą“ kreipėsi žmogus, kuris lankėsi Vievyje ir pamatė šią problemą – katytę laukiančią prie durų savo šeimininkų ir papasakojo trumpą istoriją.

„Istorija tokia, kad bute gyveno neįgali moteris, kurią prižiūrėjo jos vyras, tačiau jis mirė. Moteris buvo išvežta į ligoninę ir po keleto dienų užgeso ir jos gyvybė. Katytė taip ir liko už durų laukti.

Ji neišeina į lauką, nes yra įpratusi gyventi namie, kaimynės kiek gali, tiek prižiūri. Laiptinėje yra padėta kraiko, dėžutė su kailiuku, šiek tiek maisto, tačiau ji stovi prie durų ir kniaukia, laukia, kol ją įleis.

Katytė yra labai meili, labai graži. Man atėjus ji iš karto mane prisileido, pradėjo murkti ant rankų. Gyvūnėlis tiesiog laukia savo naujų namų ir naujų šeimininkų.

Labai liūdna, kad atsitinka tokios istorijos, liūdna, kad mirusiųjų artimieji nepriima atsakomybės, kad palieka gyvūną už durų. Baisiausia būtų, jei tam gyvūnėliui reikėtų laukti metų metus taip gyvenant. Juk žinome, kad gyvūnai yra labai prisirišę prie savo šeimininkų.

Žinome, kad kai kurios istorijos rodo, kad gali tekti laukti net keletą metų. Labai tikiuosi, kad kažkas priglaus šią katytę ir ji ras savo naują, saugią bei mylinčią erdvę“, – širdį veriančia istorija pasidalino Rūta Filejeva.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA