Pradžia / Gyvenimas / Atšaukti Ruslano Kirilkino koncertai Anglijoje: neslepia apmaudo

Atšaukti Ruslano Kirilkino koncertai Anglijoje: neslepia apmaudo

2023-11-21

Atšaukti Ruslano Kirilkino koncertai Anglijoje: neslepia apmaudo

Patiko? Pasidalink:

Atlikėjas Ruslanas Kirilkinas jau kurį laiką planavo ir rengėsi savo koncertams Didžiojoje Britanijoje. Tiesa, visai neseniai jis sulaukė nemalonių žinių, kad jo pastangos neatsipirks – koncertai šalyje buvo atšaukti. Nemalonia situacija vyras pasidalijo socialiniuose tinkluose, įrašu sutiko dalintis ir naujienų portale tv3.lt. Jis įspėjo kitus atidžiai rinktis koncertų organizatorius, kad panašių situacijų būtų kuo mažiau.

„Labas visiems. Su dideliu liūdesiu noriu pranešti, kad prieš daugiau nei gerą pusmetį planuoti keturi koncertai Anglijoje visi yra ATŠAUKIAMI. Aš nuoširdžiai jų laukiau ir dėjau daug pastangų, kad jie įvyktų, aukodamas savo laiką, organizuodamas savo užimtumą ir visas įmanomas pastangas, kad tik jie įvyktų. Deja… Mūsų visų patirtys su šia koncertų organizatore lai būna gera pamoka mums visiems: grupėms „Biplan“, „Žemaitukai“, atlikėjams Sandrai ir Viktorui, garso operatoriams, apšvietėjams ir daugeliui kitų žmonių, tame tarpe ir Jums, mūsų ištikimiausi klausytojai.

Apskritai niekas gyvenime nevyksta šiaip sau, aš tikiu, kad manęs laukia kur kas daugiau, nei gali pasiūlyti tokie „organizatoriai“, kaip „Riovita Events“. Labai norėčiau, kad kuo daugiau žmonių gyvenančių Anglijoje perskaitytų šį pranešimą, tad raginu visus juo pasidalinti, tai visiškai nekainuoja.

Nuoširdžiai linkiu visiems atgauti savo pinigus už įsigytus bilietus. Galėtų, žinoma, kompensuoti ir už sugaištą laiką, žmonių išleistus pinigus viešbučiams ir t.t. Svojoti juk nėra draudžiama…

P.S. Norintiems koncertuoti Anglijoje ir turėti reikalų su Rita Vaičiulionyte yra būtina perskaityti šį tekstą ir pasikonsultuoti su ankčiau išvardintais atlikėjais ir grupėmis“, – rašė jis.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA