Pradžia / Gyvenimas / Ant ligoninės stogo nukrito sraigtasparnis gabenęs organą: gydytojo poelgis nustebino visus

Ant ligoninės stogo nukrito sraigtasparnis gabenęs organą: gydytojo poelgis nustebino visus

2023-10-24

Ant ligoninės stogo nukrito sraigtasparnis gabenęs organą: gydytojo poelgis nustebino visus

Patiko? Pasidalink:

Prieš dvejus metus įvyko šokiruojantis įvykis, kurį žmonės prisiminė ir dabar. Internete vėl plinta vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip sraigtasparnis gabenęs dovanotą žmogaus širdį į Los Andželo ligoninę, nukrito ant stogo, o gydytojas, gelbėdamas organą iš nuolaužų, paslydęs jį numetė, tačiau galiausiai organas sėkmingai buvo persodintas nepaisant iškilusių sunkumų.

Dramatiškame vaizdo įraše matyti, kaip privatus aštuonių vietų greitosios pagalbos sraigtasparnis nevaldomas sukasi likus kelioms akimirkoms iki to, kai pilotas turėjo jį nutupdyti ant ligoninės stogo Boyle Heights mieste, rašo dailymail.co.uk.

Ant ligoninės stogo nukrito sraigtasparnis, gabenęs organą: gydytojo poelgis nustebino visus (nuotr. stop kadras)

Organo išgelbėjimas

Medicinos sraigtasparniui „AgustaWestland AW109“ leidžiantis link sraigtasparnių aikštelės, jis staiga ėmė suktis ir prieš nusileisdamas ant šono, nuskriejo link stogo krašto. Laimei, trys sraigtasparnyje buvę žmonės išsigelbėjo be rimtesnių sužalojimų, nepaisant siaubingos avarijos ant stogo.

Ligoninės pareigūnai teigė, kad niekas nei objekte, nei aplink jį nenukentėjo, o lauke buvę praeiviai ėmė bėgti, kai iš sraigtasparnio iškrito nuolaužos.

Vaizdo įraše matyti, kaip gelbėtojai skubiai gelbsti sraigtasparnyje įstrigusį organą. Jie naudojo hidraulinius gelbėjimo įrankius, kad kad perpjautų metalą ir ištrauktų širdį. Jiems pavyko perduoti organą medicinos darbuotojui, suklupo ant sraigtasparnio nuolaužų ir numetė širdį. Laimei, organas nebuvo pažeistas, o gydytojas nedelsdamas nuskubėjo į ligoninę.

Visi liko gyvi

Vėliau ligoninė pranešė, kad širdis buvo persodinta. Ligoninės gydytojai sakė, kad pajuto lengvą, trumpą smūgį, kai sraigtasparnis atsitrenkė į stogą. Ir, laimei, pastatui, atrodo, pavojus negresia.

Žiniasklaidos pranešimuose buvo matyti, kad sraigtasparnis gulėjo ant šono ant stogo aikštelės, o jo rotoriaus mentės buvo nuleistos.

Ugniagesių atstovė Margaret Stewart sakė, kad pilotas patyrė nedidelius sužalojimus, o kiti du orlaivyje buvę žmonės nepranešė apie sveikatos sutrikimus ir atsisakė gydymo.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA