Pradžia / Gyvenimas / Anapilin išėjusios Rudokaitės dukra: tai paskutinis dalykas, kurį nuėmiau prieš uždarant karstą

Anapilin išėjusios Rudokaitės dukra: tai paskutinis dalykas, kurį nuėmiau prieš uždarant karstą

2023-12-02

Anapilin išėjusios Rudokaitės dukra: tai paskutinis dalykas, kurį nuėmiau prieš uždarant karstą

Patiko? Pasidalink:

Vis ryškiau kino ir televizijos ekranuose spindinti aktorė Akvilė Žirgulytė ryžosi itin atviram pokalbiui laidoje „Pasikalbėkim“.

Po gegužę visą Lietuvą apskriejusios žinios apie talentingos aktorės ir psichologės Daivos Rudokaitės mirtį, jos dukra iki šiol niekam nebuvo davusi interviu. Akvilė atvira – nėra dienos, kad nepagalvotų apie mamą, o ilgesys vis dar beprotiškai stiprus. Pokalbio metu jaunoji aktorė taip pat ne sykį braukė ašaras, tačiau šiandien ji daug stipresnė ir, kaip pati sako, toliau mokosi išgyventi netektį.

„Aš nežinau, ar tą išsiskyrimą su mama jau ištvėriau. Manau, kad dar ilgai tversiu ir jis niekada nesibaigs, nes tokį ryšį, kokį aš turėjau su mama, tikrai nedaugelis turi su tėvais. Man labai dažnai jos trūksta, bet suprantu, kad su tuo, ko negaliu pakeisti, turiu kažkaip susigyventi.

Pirmą mėnesį apskritai buvau šoke, o per laidotuves išvis nesupratau, kas vyksta. Gal net 2 mėnesius nesupratau, kas vyksta, bet po to jau kai smogė, tai smogė. Aš vadinu tai duobėmis ir savo „Instagram“ paskyroje atvirai rodau savo „duobes“.

Nusprendžiau tai viešinti, nes gavau labai daug laiškų – palaikančių ir su panašiomis patirtimis, kai žmonės jautėsi tarsi užspausti su savo jausmais, negalėjo kalbėti, nes jiems buvo pasakyta: „Taigi numirė, koks jau skirtumas?“, „Kiek čia verksi?“ Ir aš supratau, kad garsiai kalbėdama apie tai, jog verkti ir liūdėti yra normalu, kažkam galbūt padėsiu. Tik paleidęs visa tai gali gyti. Jei mus nutildo – viską laikome viduje, o tada emocijos virsta pūliuojančia žaizda, kurią ilgai skauda“, – sako Akvilė.

Atsisveikinimas su mama

Laidoje ji pasidalino ne vienu jautriu ir ypač brangiu prisiminimu apie mamą, judviejų santykius bei prisipažino, kokius netikėtus žodžius pasakė, kai jau žinojo apie jos ligą. Akvilė taip pat atskleidė, ką padarė prieš uždarant karstą ir kodėl tai buvo svarbu – ji nuėmė mamos kryželį. 

„Tai buvo paskutinis dalykas, kurį nuėmiau prieš uždarant karstą ir jis visada su manimi. <…> Aš visą gyvenimą liksiu dėkinga už tai, kad turėjau tokią nuostabią mamą. Kiek ji man davė, kiek padėjo ir psichologiškai, ir motiniškai, ir kaip geriausia draugė, kaip kolegė. Mama paruošė mane konkurencijai ir apskritai gyvenimui“, – tikina Akvilė.

Aktorių Daivos Rudokaitės ir Rido Žirgulio šeimoje gimusi Akvilė nuo vaikystės pažino aktorystės pasaulį, kuris galiausiai įtraukė ir ją pačią. Kaip tik dabar Lietuvos kino teatruose rodomas brangiausias šių metų filmas „Laikinai jūsų“, kuriame įsimintiną šnipės vaidmenį sukūrė ir Akvilė. Apie ką šis filmas?

Pokalbio metu taip pat išgirsite, kodėl mergina kurį laiką nebendravo su savo tėčiu, koks ypatingas ryšys net po mamos mirties ją sieja su patėviu ir ar vienos gražiausių Lietuvos aktorių širdis dar laisva?

Visą pokalbį su Akvile Žirgulyte žiūrėkite straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA