Pradžia / Gyvenimas / Aiškėja, nuo ko galėjo mirti antrokas Raseinių rajone

Aiškėja, nuo ko galėjo mirti antrokas Raseinių rajone

2023-10-10

Aiškėja, nuo ko galėjo mirti antrokas Raseinių rajone

Patiko? Pasidalink:

Šiandien Lietuvą apskriejo sukrečianti žinia, kad prieš kelias dienas, spalio 3-ąją, mirė 2015 metais gimęs vaikas iš Raseinių rajono, Ariogalos. Aiškėja, kokia galėjo būti jo mirties priežastis.
Naujienų portalo tv3.lt duomenimis, vietos gyventojai kalba, kad vaikui skaudėjo pilvą, jis buvo išsipūtęs. To priežastys gali būti įvairios: apendicitas, uždegiminiai procesai, įvairios ligos. Susisiekus su Ariogalos seniūnijos seniūne Ligita Žebelienė, ji teigė, kad šis atvejis – tragiškas, tačiau dėl to, kad vaikas buvo mažametis, daugiau detalių atskleisti negali. „Situacija kaip ir žinoma. Šiuo metu kažkoks tyrimas vyksta. Žinia netikėta, bet kadangi mažametis, mums niekas neleidžia atskleisti kažkokių detalių. Klausimų kyla visiems“, – teigė ji.
Seniūnė paminėjo, kad šeima buvo registruota kaimiškoje Ariogalos seniūnijoje, kurios seniūne ji yra, tačiau gyveno Ariogalos mieste.

Susisiekus su Ariogalos miesto seniūnijos seniūnu Sauliumi Buividu, jis taip pat galėjo patvirtinti tik faktą, kad toks įvykis buvo: „Žinome tik patį faktą, kad tikrai toks faktas įvyko, kad tą berniuką išvežė, jis mirė.“ Visa kita turima informacija, anot seniūno, yra tik gandai, tad dabar laukiama, kol bus atliktas ikiteisminis tyrimas – tada paaiškės, kas iš tiesų nutiko. „Reikia sulaukti ikiteisminio tyrimo, nes jis vykdomas bet kokiu atveju yra, kad būtų kažkas aiškiau.  Kol kas yra tik nežinomybė, nes visos institucijos tyli ir jokios informacijos nepateikia. Bent šiandien ryte tikrinau, niekur jokios informacijos neradau“, – komentavo Ariogalos miesto seniūnijos seniūnas.

Portalo TV3 informacija

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA