Pradžia / Gyvenimas / Aiškėja, kad gyvybės langelyje Kaune palikta mergaitė vaikšto ir kalba: štai, kas buvo šalia jos

Aiškėja, kad gyvybės langelyje Kaune palikta mergaitė vaikšto ir kalba: štai, kas buvo šalia jos

2023-12-11

Aiškėja, kad gyvybės langelyje Kaune palikta mergaitė vaikšto ir kalba: štai, kas buvo šalia jos

Patiko? Pasidalink:

Sekmadienį Kaune gyvybės langelyje buvo palikta 2 metų amžiaus mergaitė. Ligoninės atstovas pranešė, kaip mergaitė jaučiasi ir kaip buvo palikta. „Gruodžio 10 d., sekmadienį apie 19.30 val. P. Mažylio gimdymo namuose, Gyvybės langelyje nuskambėjus skambučiui lopšyje rasta mergaitė.

Ji buvo apie 2 metų, užklota pledu, tvarkingai aprengta, vaikštanti ir kalbanti. Mergaitė perduota už tolesnę vaiko priežiūrą atsakingoms tarnyboms“, – teigia Kauno ligoninės atstovas Saulius Tvirbutas.

Vaiko teisės: „Priimkime kaip išgelbėtą vaiko gyvybę“

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Ilma Skuodienė praneša, kad tai yra vyriausias paliktas vaikas gyvybės langelyje. „Priimkime kaip išgelbėtą vaiko gyvybę. Gali būti ir tokie sprendimai. Turbūt labai skaudūs visiems, ypatingai juos priėmusiems.

Svarbu pasakyti, kad tėvai turi 3 mėnesius pakeisti savo sprendimą. Ir priėmus kitą sprendimą – būtų suteikta visa reikalinga pagalba. Jo nepakeitus – vaikui ieškoma šeima pasirengusi priimti ir įvaikinti.

Tai yra vyriausias paliktas vaikas gyvybės langelyje. Prieš tai 2013 metais, taip pat Kaune, buvo paliktas 1 metų 7 mėnesių berniukas.

Šiais metais tai yra 5 vaikas paliktas gyvybės langelyje. 5 išsaugotos gyvybės. Nuo 2009 metų viso gyvybės langelyje palikta 95 vaikai. Iš jų – 16 susigrąžino tėvai“, – dalijosi I. Skuodienė.

Gyvybės langelyje buvo palikta 2 metų amžiaus mergaitė

Anot policijos, gruodžio 10 d. 19 val. 36 min. Kaune, V. Putvinskio g., pastate, gyvybės langelyje, palikta apie 2 metų amžiaus nenustatytos tapatybės mergaitė. Mergaitė pristatyta į ligoninę. Surinkta medžiaga pagal LR BK 158 str.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA