Pradžia / Gyvenimas / 8-metė ilgai nedrįso atskleisti, ką jai daro mamos sugyventinis: paaiškėjo, kad mergytę ne tik prievartavo

8-metė ilgai nedrįso atskleisti, ką jai daro mamos sugyventinis: paaiškėjo, kad mergytę ne tik prievartavo

2023-11-28

8-metė ilgai nedrįso atskleisti, ką jai daro mamos sugyventinis: paaiškėjo, kad mergytę ne tik prievartavo

Patiko? Pasidalink:

„Nežinau, ką tau padarysiu, jei pasakysi mamai. Tau bus labai blogai“, – tokius žodžius Marijampolės krašte gyvenanti 8-metė nuolatos girdėdavo iš motinos 30-mečio sugyventinio, teisiamo už mažametės prievartavimą. Nustatyta, kad seksualinio pobūdžio nusikaltimai prieš vaiką su pertraukomis buvo vykdomi maždaug metus – nuo 2021 m. rugsėjo iki 2022 m. rugsėjo. Byla nagrinėjama Kauno apygardos teisme.

Ikiteisminio tyrimo metu paaiškėjo, kad vaikas buvo ne tik lytiškai išnaudojamas, bet ir sistemingai bauginamas. „Bijojau“, – paklausta, kodėl iš karto nepapasakojo apie tai, ką darė mamos sugyventinis, atsakė mažametė. Mergaitė apie siaubingus nusikaltimus išdrįso prabilti tiktai po ilgo laiko.

Iš pradžių ji pasakė motinai, kuri nedelsdama iškvietė vaiko teisių apsaugos specialistus. Į namus atvykusiems Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojams moteris pasakė, kad „dukra norėtų papasakoti, ką jai teko patirti“. „Nepasakosiu. Bijau. Jei mamos draugas sužinos, ką jums pasakiau, man bus blogai“, – atsakė mergaitė, bet vėliau atsivėrė ir motinai, ir atsakingų institucijų darbuotojams.

Vaikas atskleidė, kad iškrypėlis ją prievartavo namuose, kambaryje, kai buvo tamsu. Mama tuo metu būdavo išėjusi. Prievartautojas liepdavo vaikui tenkinti jo aistrą oraliniu būdu, o jei to nedarys, grasino smurtu, taip pat sakydavo, kad atims iš mergaitės telefoną. Iškėlus baudžiamąją bylą dėl prievartavimo mažametė davė nuoseklius parodymus.

Pasak tyrimui vadovavusio Kauno prokuroro Virginijaus Mizaro, psichiatrinės-psichologinės ekspertizės metu buvo nustatyta, kad vaikas nėra linkęs meluoti, išgalvoti nebūtų dalykų. O įtariamasis savo kaltę atkakliai neigia. Anksčiau jis buvo triskart teistas už moters išžaginimą, vagystes ir sukčiavimą, atliko bausmę kalėjime.

Grįžęs iš įkalinimo įstaigos jis užmezgė artimus ryšius su Marijampolės krašte įsikūrusia moterimi ir persikėlė į jos namus, naujos draugės vaiko gyvenimą paversdamas pragaru. Sužinojusi apie dukters patiriamą prievartą moteris iškart nutraukė su juo santykius.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA