Pradžia / Gyvenimas / 6-metis tik norėjo apkabinti vyrą: jis jam peiliu dūrė 29 kartus

6-metis tik norėjo apkabinti vyrą: jis jam peiliu dūrė 29 kartus

2023-10-22

6-metis tik norėjo apkabinti vyrą: jis jam peiliu dūrė 29 kartus

Patiko? Pasidalink:

Per islamofobišką išpuolį Plainfielde, Ilinojaus valstijoje JAV, peiliu buvo mirtinai sužalotas 6 metų berniukas. Pasak jo tėvo, berniukas visus mylėjo ir greičiausiai bandė apkabinti užpuoliką, kuris jam peiliu dūrė 29 kartus.

Berniuko Wadea Al-Fayoume‘o nužudymas siejamas su Izraelio ir „Hamas“ karu, kurio metu vykdomi smurtiniai nusikaltimai prieš nekaltus žydus ir palestiniečius.

Rastas įtariamasis

Berniukas dešimtis kartų buvo peiliu subadytas kartu su motina, kuri šiuo metu yra ligoninėje ir tikimasi, kad išgyvens.

„Vis galvoju, kad prieš peilio dūrį mano sūnus tikriausiai bėgo link jo, bandydamas jį apkabinti“, – pasakojo jo tėtis laikraščiui „Daily Beast“.

Pasak Amerikos ir islamo santykių tarybos (CAIR) pareiškimo, berniuko laidotuvės įvyko šiandien mečetės fondo patalpose Bridžvėjuje, Ilinojaus valstijoje. Pasak šerifo biuro, 71 metų Josephui M. Czubai pateikti kaltinimai dėl pirmojo laipsnio žmogžudystės, pasikėsinimo nužudyti, dviejų neapykantos nusikaltimų ir smurto su mirtinu ginklu sunkinančiomis aplinkybėmis.

„Išpuoliu įtariamas vyras šeštadienį buvo rastas prie namo, sėdintis vertikaliai ant žemės netoli gyvenamojo namo įvažiavimo su žaizda kaktoje“, –  pranešė valdžios institucijos.

„Detektyvams pavyko nustatyti, kad abi šio žiauraus išpuolio aukos buvo įtariamojo taikinys dėl to, kad jie buvo musulmonai, ir dėl vykstančio Artimųjų Rytų konflikto, kuriame dalyvauja „Hamas“ ir izraeliečiai”, – sakoma šerifo pareiškime.

Pasak šerifo biuro, moteris paskambino pagalbos telefonu 911 ir pranešė, kad buto šeimininkas ją užpuolė su peiliu, ir pridūrė, kad tada ji nubėgo į vonios kambarį ir toliau su juo kovojo.

Karas Izraelyje (nuotr. SCANPIX)

Padažnėjo neapykantos ir grasinimų atvejai

FTB pareigūnai kartu su žydų ir musulmonų grupėmis pranešė apie padažnėjusius neapykantos ir grasinimų atvejus. Bandymai susisiekti su J. Czuba arba jo šeimos nariu sekmadienį buvo nesėkmingi.

Berniuko dėdė iš tėvo pusės – Juzefas Hanonas sekmadienį kalbėjo spaudos konferencijoje, kurią surengė Amerikos ir islamo santykių tarybos Čikagos skyrius ir kurioje dalyvavo berniuko tėvas.

„Mes nesame gyvūnai, mes esame žmonės. Norime, kad žmonės mus matytų kaip žmones, jaustų mus kaip žmones, elgtųsi su mumis kaip su žmonėmis, nes tokie mes ir esame“, – spaudos konferencijoje sakė J. Hanonas.

Berniuko tėvas dienraščiui „The Daily Beast“ sakė, kad berniukas palaikė gerus santykius su šeima, anksčiau pastatė mažam vaikui namelį ant medžio prie namo, kurį jie iš jo nuomojosi.

„Jis yra angelas. Iš esmės mažas angelas žmogaus pavidalu . Sunku įsivaizduoti šį vyrą, laikantį peilį ir ketinantį subadyti mano sūnų“, – su skausmu pasakojo tėvas, rašo mirror.co.uk.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA