Pradžia / Gyvenimas / 20-metis Aurelijus beprotiškai įsimylėjo 36-erių moterį: nuotraukos sūnaus telefone motiną sukrėtė

20-metis Aurelijus beprotiškai įsimylėjo 36-erių moterį: nuotraukos sūnaus telefone motiną sukrėtė

2023-11-03

20-metis Aurelijus beprotiškai įsimylėjo 36-erių moterį: nuotraukos sūnaus telefone motiną sukrėtė

Patiko? Pasidalink:

Jaunas vaikinas beprotiškai įsimylėjo šešiolika metų vyresnę moterį. Viskas būtų labai gražu, tačiau šių dviejų žmonių meilei kilo didžiulis pavojus. Vaikinas tvirtina, kad pamilo ne tik ją, bet ir jos du vaikus, tačiau jų jausmus baigia sugriauti Vaiko teisių tarnyba ir socialinės darbuotojos. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Žilvinas Žitkus. Dvidešimtmetis kartu su 36-erių mylimąja svajojo apie bendrą vaiką, kūrė ateities planus, jis taip pat jai padėjo susiremontuoti jos butą Prienuose.

Dėl pašlijusių santykių kaltina socialines darbuotojas

Vaikinas pasakoja, kad pastaruoju metu jo ir mylimosios santykiai pašlijo. Staiga moters jausmams atšalus vaikinas pradėjo įtarinėti lietuviškas institucijas, esą jos galėjo primygtinai rekomenduoti nesimatyti su beveik perpus jaunesniu mylimuoju. „Mūsų gyvenimą sugriovė socialinės darbuotojos visos. Noriu susigrąžinti gyvenimą tokį, kokį aš turėjau“, – atvykęs į savo mylimosios namus atkurti santykius prašys vaikinas.

Pasak moters, judviejų santykius sugriovė ne valdžia, o jis pats. Esą ji vieną naktį buvo priversta į savo namus kviesti socialines darbuotojas, nes vaikino elgesys tapo nepakenčiamas. Neįleistas į butą jis išlaužė buto duris ir ją pastūmė. „Aš privalėjau užtikrinti vaikų saugumą. Ar tu matai, kad čia kas nors keičiasi? Juk niekas nesikeičia… Jei tu myli ir kažko tikiesi, tai reikia keistis. Vaikams yra neužtikrintas saugumas, kaip tu šito nesupranti“, – vaikino veiksmais piktinosi moteris.

Policiją moteris kvietė jau 13 kartų

Ji neslepia, kad policiją dėl panašių vaikino poelgių jau yra kvietusi trylika kartų. Tačiau tai neatbaido atkaklaus jaunuolio ir šis vėl grįžta naktį pas ją ir bando su ja pasikalbėti. „Ar dar yra vilties man pas jus sugrįžti. Aš tave myliu“, – pagarbiai į moterį kreipėsi jaunuolis, prašydamas atleidimo.

Vaikino mama sako, kad tai pirmoji jo sūnaus pamilta moteris. Anksčiau jokių draugysčių su merginomis, o tuo labiau moterimis, jis nebuvo užmezgęs. Apie sūnaus jausmus sau į kone motinas tinkančiai moteriai ji sužinojo visai netikėtai, kai jo telefone pamatė intymias nuotraukas su mylimąja. Ji įtaria, kad vyresnė moteris jos sūnumi paprasčiausiai pasinaudojo ir paliko.

„Vaikas dirbo, remontas pas Brigitą padarytas mano Aurelijaus lėšomis. Prienuose turi socialinį būstą, kur Aurelijaus lėšomis buvo visas remontas padarytas, gali ten kraustytis ir gyventi. Išnaudojo tą mano Aurelijų… Telefonas naujas „Redmi 9“ jai buvo nupirktas, taip pat jos sūnui telefoną jis nupirko“, – širsta vaikino motina. Ar jaunas vyras dar turi vilties atkurti santykius su stipriai pamilta moterimi?

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA