Pradžia / Gyvenimas / 2 vaikų mama rasta negyva savo namuose: prakalbo moters artimieji

2 vaikų mama rasta negyva savo namuose: prakalbo moters artimieji

2023-09-23

2 vaikų mama rasta negyva savo namuose: prakalbo moters artimieji

Patiko? Pasidalink:

30-metė Jessica Edmunds praėjusį savaitgalį rasta negyva Roterhame, Pietų Jorkšyre, policija patvirtino, kad suėmė vyrą ir moterį, įtariamus nužudymu.

Policija buvo iškviesta į namus po to, kai greitosios pagalbos tarnyba pranešė, kad buvo rastas kūnas, skelbė mirror.co.uk. 47 metų vyras ir 49 metų moteris buvo sulaikyti įtariant nužudymu. Po įvykusios tragedijos keli šeimos nariai ir draugai pagerbė mirusią mamą.

Jasonas Hinchcliffe’as sakė: „Esu Jessicos patėvis ir man labai skauda širdį. Žodžiais negaliu išsakyti, kaip jaučiuosi. Tiek daug mano draugų ir šeimos narių jos labai pasiilgs.“ Leah Cottton rašė: „RIP Jessica Edmunds . Skrisk aukštai. Taip liūdna.“

Bičiulė Angie Gale, kuri paskelbė kreipimąsi, kad padėtų padengti Jess laidotuvių išlaidas, rašė: „Mūsų širdys plyšta dėl jos vaikų, šeimos ir draugų. Ilsėkis ramybėje, Angele, mes tave labai mylime“.

Pietų Jorkšyro policijos atstovas sakė: „Šį vakarą (rugpjūčio 28 d.) pradėtas tyrimas dėl moters mirties Roterhame. Pareigūnai į „The Bridleway“ Rawmarsh rajone atvyko po 15.30 val., gavę Jorkšyro greitosios pagalbos tarnybos skambutį, kad 30 metų moteris rasta negyva. Atvykus pareigūnams, 47 metų vyras ir 49 metų moteris buvo sulaikyti įtariant nužudymu.“

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA