Pradžia / Finansai / Kuo pirma paskola nemokamai, kaip paslauga, mūsų krašto piliečiams taip nepaprastai įstrigo?

Kuo pirma paskola nemokamai, kaip paslauga, mūsų krašto piliečiams taip nepaprastai įstrigo?

2023-11-02

Kuo pirma paskola nemokamai, kaip paslauga, mūsų krašto piliečiams taip nepaprastai įstrigo?

Patiko? Pasidalink:

Gerbiamas pilieti, ar atkreipei dėmesį naująją akciją, kurią siūlo bendrovės? Iš tikrūjų, labai sunku pasakyti, kuomet pasiimti kreditą buvo neįtikėtinai palanku – kad ir kaip ten bebūtų, galimybė išaušo, mat šiuo metu pirmoji paskola nemokama! Manyčiau, jog akcija galėtume žavėtis vien dėl to, jog toks pasiūlymas įrodo, jog privačios kreditorių įmonės noriai tenkina klientų įnorius, iš esmės jais rūpinasi ir stengiasi sukurti kuo įmanoma geresnes sąlygas. Tiesa, kompanijai nuo to blogiau tikrai nėra – įmonė tokiu būdu plečia savo klientų ratą, greitieji kreditai tampa vis populiaresne paslauga – iš tiesų, reikėtų sutikti, jog tai yra puikus internetinio marketingo ėjimas. Tiesą sakant, minėtoji akcija ir įkvėpė mane parašyti šį straipsnį – pašnekėsiu apie tai, kodėl paskolos, šiuo metu, gali tapti jums neįtikėtinai naudingos.

Kad ir kaip ten bebūtų, šiek tiek norėčiau užbėgti įvykiams už akių, paminėdamas, jog piliečiams, kurie gautais pinigais naudotųsi tik naujų, ne itin reikalingų produktų įsigijimui, nevertėtų finansiškai įsipareigoti. Klausiate kodėl, taip? Mano pozicija yra lygiai tokia pati, kaip ir visumos verslininkų – „pinigai yra skirti tam, jog iš jų būtų galima pasidaryti dar didesnę sumą pinigų“ – norite sutikite, norite ne, tačiau iš tokių pasiūlymų reikia ieškoti galimybių užsidirbti, o ne pinigus švaistyti vėjais. Būtent dėl šios priežasties greitieji kreditai ko ne idealiai tinka pradėti ar paspartinti smulkaus verslo veiklą – šiuo atveju kreditas galėtų tapti puikia investicija būtinų įmonei prekių įsigyti, produkcijos asortimentui plėsti ir panašiai.

Taip pat manau, jog pirmas kreditas nemokamai yra puiki galimybė jauniesiems mūsų krašto gyventojams bent minimaliai prisiliesti pirštų galais prie vienokio ar kitokio verslo. Be jokių abejonių, su manimi nesutiksite, kadangi teigsite, jog nepilnamečiai negali skolintis iš privačių kreditorių – tiesa, tačiau visuomet, pasitarę su tėvais, tokią galimybę gali įgyvendinti. Jeigu tėvai pasitiki savo atžalomis, nematau nieko blogo jiems bandyti įgyventi savo svajonę ir bent jau tokiu būdu įgyti patirties verslo sferoje. Ideja žavi tuo, jog vaikai išmoktų valdyti asmeninius finansus, kadangi būtų priversti po kurio laiko pinigus grąžinti – kaip ir minėjau, tai yra neįkainojama patirtis, kurią greitieji kreditai, ar paprasčiausios paskolos, gali suteikti.

Kreditai, mano manymu, taip pat yra puikus šansas emigrantams. Dar kartelį klausiate kodėl, taip? Visi mes puikiai suprantame, kokia yra dabartinė Lietuvos ekonominė situacija, ir kaip iš tiesų yra sunku išgyventi. Retas pilietis yra atsidėjęs pinigėlių sunkiai dienai, jau nekalbant apie nematytus atvejus, tokius, kaip galimybė išvykti dirbti į užsienį. Būtent dėl šios priežasties greitas kreditas gali būti naudingas – pasiėmęs paskolą žmogus, už gautus pinigus, galės nuvykti į norimą šalį, ten susirasti darbą, pasikloti sau finansinį pagrindą. Šį procesą linkčiau įvardyti, kaip investicija į save – kad ir kaip ten bebūtų, kiekvienas pilietis, pasiėmęs kreidtą, turi būti tikras, jog sugebės pinigus grąžinti ir nerizikuos dėl savo gerovės.

Bet kokiu atveju, reikėtų sutikti, jog greitieji kreditai vis tiek yra puiki galimybė. Jeigu esate verslus žmogus, neturėtumėte bijoti pasiimti kreditą ir išbandyti save visiškai naujame amplua, kuris tikėtinai leistų gauti pelno – prisiminkite, jog visgi pirmasis kreditas yra nemokamas. Be jokių abejonių, tai yra ganėtinai rimtas sprendimas, už kurį atsakysite tik jūs. Tačiau, jeigu pasitikite savimi ir savo jėgomis, rekomenduočiau tiesiog bandyti.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA