Pradžia / Finansai / Kam yra suteikiami greitieji kreditai?

Kam yra suteikiami greitieji kreditai?

2023-09-04

Kam yra suteikiami greitieji kreditai?

Patiko? Pasidalink:

Paskolos internetu yra suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams arba užsienio asmenims, turintiems leidimą gyventi mūsų šalyje. Tiesa, pasitaiko atvejų, kai kreditorių bendrovės pateikia išsamesnes sąlygas klientams – yra pateikiamas amžiaus, pajamų cenzas. Vis dėlto, tai yra pakankamai retai iškylantys reikalavimai – dažniausiu atveju greitieji kreditai yra suteikiami visiems, užklausą pateikusiems, žmonėms, nė nežvelgiant į šių gaunamas pajamas.

Kokius reikalavimus būtina įvykdyti, siekiant gauti paskolą?

Greituosius kreditus suteikiančios bendrovės reikalauja, jog vartotojai turėtų internetinę bankininkystę bent viename iš esamų Lietuvos bankų. Tokiu būdu yra siekiama, jog atlikus vieno cento mokestį, vartotojo asmenybė būtų patvirtinta. Be jokių abejonių, būtina pateikti ir asmeninius tikslius duomenis, kadangi įvairiausių situacijų atveju, yra tikimybė, jog kreditorių bendrovės atstovai norės su jumis susisiekti – tikėtina, jog ne vien tik mobiliojo telefono numerio bus paprašyta, tačiau ir tikslaus adreso, įskaitant pašto kodą. Tiesa, šioje situacijoje būtina pabrėžti tai, jog mobilusis telefonas yra taip pat naudojamas kaip indentifikavimo priemonė, kurią pasitelkus galima kelių akimirkų bėgyje pasiskolinti reikiamą sumą.

Ar yra tikimybė, jog vartotojas, bendradarbiaudamas su kreditorių bendrove, bus apgautas, o įvardytos palūkanos akimirksniu išaugs?

Pradėkime nuo to, jog kiekviena kreditorių bendrovė yra oficiali įmonė, kuri vykdo individualias veiklas pagal Lietuvos Respublikos numatytus įstatymus. Tai leidžia daryti prielaidą, jog kiekvienos kompanijos atstovai privalo laikytis nurodytų reikalavimų kompanijoms – vienas iš jų esą tas, jog metinės palūkanos negali viršyti dviejų šimtų procentų. Kadangi yra nesunku suvokti, jog apgavystės atveju, galite be didesnių problemų kreptis į Lietuvos Respublikos teismą ir laimėti bylą, suprantama, jog nei viena kreditorių kompanija nesiryš konfliktuoti su užsakovu, žinodama, kokių padarinių bendrovė gali susilaukti.

Ar mūsų kompanija teikia greituosius kreditus?

Tiesą sakant, mūsų bendrovės veikla veikia tarpininkavimo pagrindu. Turime omenyje tai, jog vartotojai, naudodamiesi mūsų paslaugomis, sužino optimaliausias išeitis – kreditorių bendroves – kurių paslaugų naudojimąsis žmonėms galėtų suteikti optimaliausią naudą. Tokiu būdu tikime, jog padėdami kitiems, plečiame individualiosios kompanijos žinomumą bei, be jokių abejonių, patenkintų klientų ratą.

Jeigu retkarčiais pastebėtumėte mūsų internetiniame puslapyje netikslumų, nuoširdžiai prašome, jog kreiptumėtes į administraciją – tik tokiu būdu galėsime užtikrinti aukščiausios kokybės aptarnavimą, akimirksniu atnaujindami pateiktą informaciją.

Kodėl greitieji kreditai tapo tokie paklausūs? Akivaizdu, jog paskolos internetu pasižymi neįtikėtinai patraukliomis ypatybėmis, kurioms piliečiai nesugeba atsispirti – turime omenyje ne vien tik tai, jog tokias paslaugas teikiančių kompanijų ratas vis plečiasi, tačiau ir tai piliečiai patys noriai konsultuojasi dėl greitų kreditų, nuolatos apie šiuos šneka. Iš esmės, tai yra visiškai suprantami padariniai, kadangi paskolų internetu ypatybės, sakančios, jog greitieji kreditai yra suteikiami greičiau nei per penkioliką minučių, natūraliai žmonėms uždengia akis ir šie, nežiūrėdami į likusias sąlygas, su malonumu naudojasi paslauga. Tiesą sakant, tokios efektyvios ir našios paslaugos iki šiol Lietuvos paslaugų bei prekių rinkoje nė nebuvo, todėl, kaip ir buvome teigę, visiškai nenuostabu, kodėl žmonėms atsirado milžiniškas paslaugos potraukis.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA