Pradžia / Finansai / Ar iš tiesų, kaip teigia dauguma bendrovių, pirmas kreditas yra išduodamas visiškai nemokamai?

Ar iš tiesų, kaip teigia dauguma bendrovių, pirmas kreditas yra išduodamas visiškai nemokamai?

2023-09-07

Ar iš tiesų, kaip teigia dauguma bendrovių, pirmas kreditas yra išduodamas visiškai nemokamai?

Patiko? Pasidalink:

Niekam nėra paslaptis, jog į Lietuvos rinkas įžengė neįtikėtinai daug finansine veikla užsiimančių įmonių, siūlančių greitųjų, arba kitaip sakant momentinių, kreditų paslaugas. Asmeniškai aš dėl šio fakto tik džiaugiuosi, kadangi suvokiu, jog tokia natūrali bendrovių konkurencija leis žmonėms išsirinkti optimaliausius variantus sau. Tarkime, vivus.lt įmonė taip pat puikuojasi šioje rinkoje ir užiima pakankamai neprastą poziciją – manyčiau, jog būtų pravartu apžvelgti kompanijos paslaugas ir paminėdi išskirtinius pozityvius bruožus, kurie dalinai agituotų paskolas išmėginti.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo elementaraus paaiškinimo, kuo iš esmės skiriasi greitieji kreditai arba paskolos internetu, nuo tų, kurios yra išduodamos bankuose. Skirtumas, tiesą sakant, yra tik vienas ir esminis, leidžiantis suvokti, kuo šios „bendrovės“, jeigu galėčiau taip išsireikšti, skiriasi. Taigi, viskas yra elementaru – tam, kad gauti paskolą iš banko, reikės sutvarkyti „krūvas“ dokumentų ir laukti, laukti, laukti. Džiugu, jog efektyvumu pasižyminčios privačios kreditorių bendrovės pateikia kur kas paprastesnį sprendimą ir pinigėliais galima džiaugtis jau po penkiolikos – trisdešimties minučių, po užklausos išsiuntimo.

Visų antra, nieko nelaukdami, norėtume pradėti vardyti pagrindinius pozityvius vivus.lt bendrovės naudojimosi pliusus – jų, iš tiesų, yra pakankamai daug. Esminis, mano manymu, yra tas, jog ši įmonė, šiuo metu, siūlo neįtikėtinai patrauklią paslaugą – „pirmasis kreditas visiškai nemokamas“. Iš esmės, būtų galima teigti, jog tai yra puikus marketingo, arba lietuviškai sakant rinkodaros, manevras, kurio metu kompanija sugebės susiburti solidų klientų ratą. Kokia nauda iš to mums? Paprasti piliečiai turi idealią progą išmėginti kreditų pasisavinimo paslaugas, išbandyti save visiškai naujame amplua, įgauti patirties, o ir, žinoma, išpešti naudos. Dar viena itin šauni vivus.lt  kompanijos savybė yra ta, jog ši įmonė siūlo paskolos internetu pasisavinimo galimybę. Turima omenyje tai, jog, jeigu kuomet prireiktų pinigėlių skubiai, visuomet galėsite žinoti, kur kreiptis – jums užteks kompiuterio su internetine prieeiga ir norimą sumą jau turėsite savo kišenėje. Iš tiesų, ši bendrovė išsiskiria dar ir tuo, jog siekia patenkinti savo klientus bet kurią savaitės dieną – omenyje turima tai, jog vivus.lt dirba ir savaitgaliais, o tai tik įrodo, jog įmonės atstovų yra atsižvelgiama į visus žmonių poreikius ir įnorius.

Tiesa, nebūtų galima teigti, jog vivus.lt yra „šventa“ bendrovė ir visiškai neturi savų minusų. Esminis, manyčiau, yra tas, jog kreditas turi savitą, itin žemą limitą – didesnės sumos, nei dviejų tūkstančių litų, jūs negalėsite pasiimti. Paminėkime dar ir tai, jog naujiems vartotojams, kurie tik ką užsiregistruoja kompanijos internetiniame portale, greitieji kreditai yra apriboti iki penkių šimtų litų. Pakankamai lengva suvokti, jog šie minusai turi minimalistinės žalos įmonės plėtrai ir įvaizdžiui.

Kad ir kaip ten bebūtų, visgi, reikėtų pripažinti, jog vivus.lt bendrovės pliusai yra kur kas svaresni už minusus, o ir šie, tarp kitko, yra lengvai ištaisomi. Iš tiesų, pasiginčyti su šia mintimi būtų ganėtinai sudėtinga, ypač žinant tai, kaip įstabiai paskolos internetu paveikia didžiąją daugumą piliečių, turint omenyje ne vien tik greitų pinigų gavimą, tačiau taip pat ir neįtikėtinai spartų individualų kliento aptarnavimą, kuris, be jokių abejonių, vien tik pozityviai ir tegalėtų būti pabrėžiamas. Taigi, jeigu svarstote apie paskolos pasisavinimą, esame tikri, jog ne vien tik vivus.lt, tačiau ir kitos, rinkoje puikiai žinomos, bendrovės jums būtų pasiruošusios padėti.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA