Rusijos slaptoji tarnyba ką tik konfiskavo Rusijos kriptovaliutų mainus: vyksta hiperbitcoinizacijos lenktynės?


„Garantex“, Rusijos kriptovaliutų mainai su tariamais ryšiais su šešėliniais bankais ir nusikalstamais tinklais, nebėra – jos tinklalapyje, kurį Rusijos slaptoji tarnyba neprisijungė prie neprisijungus, koordinuojant su pasauline vykdymu.

Šis panaikinimas, kurdamas metus, nebuvo subtilus. JAV ir Europos reguliavimo institucijos per amžius rato, naudodamos „Garantex“ kaip plakato vaiką tam, kas nutinka nereguliuojamoms platformoms, kurios per daug arti gaisro. Žinutė? Nakimas yra įtemptas kriptovaliutų uždaviniams.

„Discover“: Kitas 1000x Crypto: 10+ kriptovaliutų žetonų, kurie 2025 m. Gali pasiekti 1000x

Koordinuotas susidorojimas su Rusijos kriptovaliutų „Garantex“

„Garantex“ svetainė yra mirusi, ją pakeičia neryškus JAV ir Rusijos slaptosios tarnybos pranešimas apie konfiskavimą. Be to, atstovas spaudai Nate’as Herringas patvirtino panaikinimą kaip „vykstančio tyrimo“ dalį, nors detalės liko įvyniojamos.

Šis veiksmas vykdo prieštaringai vertinamą Tetherio sprendimą įšaldyti 28 mln. USD USDT, susijusius su „Garantex“ kovo 6 d. Svarbu tai, kad „Stablecoin“ emitento dalyvavimas parodo vis didėjantį teisėsaugos agentūrų ir pagrindinių kriptovaliutų organizacijų bendradarbiavimo metodą.

„Explore“: „Best Meme“ monetų ICOS, kurią reikia investuoti į 2025 m. Kovo mėn.

Pririšimo blokada ir „Garantex“ atsakymas

Reaguodamas į situaciją, „Garantex“ paskelbė pareiškimą per savo „Telegram“ kanalą, kaltindamas Tether ir pakartojęs pasiryžimą išspręsti problemą.

„Mes kovojame ir nepasiduosime“, – teigė „Exchange“ ir pridūrė, kad ji „laikinai sustabdė visas paslaugas, įskaitant kriptovaliutų pasitraukimus, kol visa mūsų komanda išsprendžia šią problemą“.

Pranešama, kad užšaldytas turtas sudaro daugiau kaip 2,5 milijardo rublių (maždaug 25 milijonų dolerių), dar labiau apsunkindamas biržos situaciją, kuri buvo nagrinėjama metų metus.

„Garantex“ metų metus buvo erškėčiai Vakarų valdžios institucijų pusėje. 2022 m. Balandžio mėn. Sankcionuotas JAV iždo OFAC – remdamasis FTB ir Vokietijos valdžios institucijomis – birža buvo apkaltinta daugiau nei 100 milijonų dolerių suplanavimu šešėliniams operatoriams.

Tarp kaltinimų buvo beveik 6 milijonai dolerių, susijusių su garsioji „Conti Ransomware Gang“ ir 2,6 milijono dolerių, tekančių iš „Hydra“, dabar negyvų „Darknet Bazaar“.

Poveikis kriptovaliutų pramonei

„Garantex“ turto konfiskavimas ir jo svetainės panaikinimas yra tik naujausias „Salvo“ kova dėl kriptovaliutų sielos. Teigdamos ryšius su sankcionuotais Rusijos subjektais, JAV valdžia sulenkia kriptovaliutą į platesnį pasakojimą apie geopolitinę vykdymą.

Tai taip pat kelia klausimą – ar mes ir Rusijos pareigūnai, nuleidžiantys kriptovaliutą ar tyliai kaupdami jį skaitmeninių ginklų lenktynėse?

(„Coinmcap“)

„Garantex“ tinklalapio panaikinimas padidina kovą su kriptovaliutų platformomis, kaltinamomis neteisėtų operacijų paskatinimu. Kai tarptautinės agentūros susiburia kartu, žinia yra aiški – „Judgment Day“ ateina nereguliuojamoms mainams.

Filtas galėjo pakeisti Crypto ateitį. Tether vaidmuo šaldančiame turte nurodo į pramonę, einančią į baudą liniją tarp atitikties ir laisvės. Reguliavimo institucijos tai vadina atskaitomybe; Skeptikai tai vadina lėta centralizacijos mirtimi.

Naršykite: XRP kainos šuoliai 11% po SEC kriptovaliutų „Tease XRP ETF PROVEKTY“

Prisijunkite

Pagrindiniai takeliai

  • Buvo konfiskuota „Garantex“, Rusijos kriptovaliutų mainai su tariamais ryšiais su šešėliniais bankais ir nusikalstamais tinklais.
  • Filtas galėjo pakeisti Crypto ateitį.





Source link

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -