Ne KYC kriptovaliutų birža neigia įtarimus dėl skalbimo bitų hack lėšų „Lazarus Group“


Ne KYC centralizuota biržos birža griežtai paneigė įtarimus dėl pavogtų lėšų plovimo iš istorinio bitų įsilaužimo garsaus Lozoriaus grupės vardu.

Kaltinimai, kurie buvo plačiai aptariami socialinėje žiniasklaidos ir „blockchain“ tyrimų forumuose, teigia, kad apsikeitė milijonai dolerių pavogtų lėšų, susijusių su Šiaurės Korėjos įsilaužimo kolektyvu.

Reaguodama į šiuos kaltinimus, „Exchy“ paskelbė oficialų pranešimą 2025 m. Vasario 23 d. Birža šiuos reikalavimus pavadino nepagrįstais ir tikslinės „FUD išpuolio“ dalimi.

„Mes neplaukiame pinigų už Lozorių/KLPR“, – sakė Exch.

Naršykite: Savikontrolė sprogsta po bitų įsilaužimo: geriausia piniginė užmušta 10,5 mln

„ByBit“ patiria 1,5 milijardo dolerių nuostolius „Crypto Hack“

Dabar „Bita Hack“ buvo patvirtintas kaip didžiausia kriptovaliutų vagystė istorijoje, o užpuolikai pavogė daugiau nei 1,4 milijardo JAV dolerių, kai pakenkė „Exchange“ „Ethereum Multisig“ šalta piniginė.

Šio incidento mastas per pramonę sukėlė šoko bangas, keliančias susirūpinimą dėl saugumo pažeidžiamumų ir rizikos valdymo praktikos pagrindinėse biržose.

„Binance“ įkūrėjas Changpengas Zhao svarstė situaciją netrukus po to, kai naujienos apie įsilaužimą nutrūko.

2025 m. Vasario 21 d. Įraše X (buvęs „Twitter“) Zhao pasiūlė laikinai sustabdyti visus pasitraukimus kaip atsargumo priemonę, kad būtų užtikrintas sistemos vientisumas.

Jis pakomentavo, „Nelengva situacija, su kuria reikia susidurti. Gali pasiūlyti šiek tiek sustabdyti visus pasitraukimus kaip standartinę atsargumo priemonę. Prireikus teiks bet kokią pagalbą. Sėkmės! “

Naršykite: „Top Web3“ piniginės, kuriomis galite pasitikėti 2025 m.

Įtarimai dėl 30 mln. USD plovimo, susijusių su Lozoriaus grupe

Ginčai prasidėjo, kai garsus „blockchain“ tyrėjas Zachxbt’as, įtariamas „Telegram“ pranešime, kuriame „Exch“ apdorojo 35 mln. USD vertės pavogtų lėšų iš bitų įsilaužimo. Jis taip pat teigė, kad mainai klaidingai išsiuntė 34 ETH (maždaug 96 000 USD) į kitą „Exchange“ karštą piniginę.

Kiti „blockchain“ analitikai ir saugumo įmonė „Slowmist“ patvirtino šiuos įtarimus. Jis sakė, kad „Exch“ gavo „Ethereum“ (ETH) iš piniginių, susijusių su bitų išnaudojimu.

Nickas Baxas, „Security Alliance White Hat Hacker Group“ narys, dar labiau apskaičiavo, kad „Exch“ tą pačią dieną sutvarkė maždaug 30 milijonų dolerių lėšų, susijusių su Šiaurės Korėja. Be to, dalis pavogto ETH buvo paversta kita kriptovaliuta „Exch“ platformoje.

Naršykite: Interneto kompiuteris (ICP) Kainos numatymas 2025–2030

Pagrindiniai takeliai

  • Dabar „Bita Hack“ buvo patvirtintas kaip didžiausia kriptovaliutų vagystė istorijoje, o užpuolikai pavogė daugiau nei 1,4 milijardo JAV dolerių, kai pakenkė „Exchange“ „Ethereum Multisig“ šalta piniginė.


  • Nors „Exring“ paneigė bet kokius neteisėtus veiksmus, jos pripažinimas, kad kai kurios pavogtos lėšos pateko į jos platformą, pabrėžia iššūkius, kurie susiduria ne su KYC mainais, užkirsti kelią nelegalioms operacijoms.






    Source link

    Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -