Kinijos akcijų rinka šiandien gyva diagrama buvo viena iš pirmųjų avarijų D.Trumpo prekybos kare. „Bitcoin“ per naktį smuko net 8%, tačiau ankstyvomis prekybos valandomis atsigauna.
Pirmadienį „Vix“ šaudė per 60 – mirksinčią raudoną žadintuvą rinkos neramumui, nematytam nuo praėjusios vasaros. Tai nėra pabaigos pradžia, tačiau tai gali būti kažko nepatogaus preliudija.
Kinijos akcijų rinka šiandien tiesioginė diagrama: Ką reiškia VIX indekso smaigalys?
Trumpo kietojo kamuolio tarifų posakis yra barškančios rinkos visame pasaulyje. Azija ankstyvą kartą pagimdė, Honkongas smuko 12,6%, o Japonijos Nikkei – beveik 8%. Europos indeksai nebuvo daug geresni, nes Vokietijos „Dax“ tvarto 9%, o FTSE išplėtė 5%. JAV rinkos stebėjo, kaip ji atsiskleidė, ir tada prisijungė prie maršruto.
Trumpo tarifų „Blitz“, įskaitant staigų 34 proc. Kinijos prekių smūgį, atsiuntė „Vix“ sparčiai didėjantį, o Pekinas atleido savo abipusius tarifus. Dėl CNBC Qi Wang iš Uob Kay Hian pabrėžė statymus.
„Kinijos rinkos sulaukė pataikymo iš Pekino atsakomojo žingsnio dėl Trumpo tarifų … Rinka per trumpą laiką prekiaus šiomis reakcijomis“.
Tai ne tik „FreeFall“ akcijos – taip pat sumušta. „Brent“ neapdorotas nuskendo 3,3%, „West Texas Intermediate Bled 3,7%“, o energetikos rinkos žvelgia į silpną paklausą, susietą su lėtėjančiu augimu. Auksas ir „Bitcoin“, paprastai bunkeriai blogais laikais, sekė pavyzdžiu, niekur nepalikdami slėptis.
Ekspertų nuomonės apie Kinijos akcijų rinką šiandien gyva diagrama
Tarp neramumų kai kurie finansų ekspertai prognozuoja daugiau skausmo. Milijardierių rizikos draudimo fondo valdytojas Billas Ackmanas perspėjo: „Mes naikiname pasitikėjimą savo šalimi kaip prekybos partneriu ir vieta investuoti kapitalą“.
Tuo tarpu „Pepperstone“ strategas Dilinas Wu pažymėjo: „Išpardavimas visose Azijos rinkose yra visavertė panika, kurią skatina Vašingtono tarifų sprendimas ir Pekino atsakymas“.
Nepaisant plačiai paplitusios baimės, iždo sekretorius Steve’as Mnuchinas atmetė nuosmukio susirūpinimą, teigdamas, kad rinkos ilgainiui stabilizuosis, nes pasaulio ekonomika prisitaikys prie naujų prekybos sąlygų.
O kas, jei Trumpo planas iš tikrųjų veikia?


Jei Trumpas būtų turėjęs bendrąjį planą, jis būtų buvęs palaidotas kažkur po pūsleliniu ir painiavos. Komercijos sekretorius Howardas Lutnikas pasiūlė, kad tie „sugrąžinti“ darbai dažniausiai atiteks automatizuotiems robotams. Gamyklų posūkiai valstybės stebuklingai ne viską sutvarkys ir rytoj neužpildys nedarbo linijų.
Jei yra kokių nors planų, jis yra ilgalaikis.
Kol kas tarifai yra nauji normalūs, o globalizmas baigėsi.
Tai grįš, bet dėl šio tarifo karo bus pakeistas visiškai skirtingais būdais. Mes stumiame kritimą ir tikimės, kad Trumpas galų gale turės sugadinti mūsų krepšius.