Naršyti kriptovaliutų rinka gali būti stulbinantis, ypač turint tiek daug galimybių. Taigi verta atsiminti, kad projektai, kurie suderina naujoves su realaus pasaulio programomis, dažnai išsiskiria kaip perspektyviausios galimybės.
5 geriausi trumpalaikio ir ilgalaikio augimo rinkiniai
Šiame vadove apžvelgsime penkias išskirtines kriptovaliutas, kurias bus galima nusipirkti 2025 m. – netoli protokolo (netoli), „Polkadot“ (DOT), Cardano (ADA), Monero (XMR) ir Solana (SOL).
Atsirandantis „Bitcoin Hybrid Layer-2“ tirpalas: Plutochainas
Kita vertus, Plutochain ($ PLUTO) hibridinis „Layer-2“ sprendimas galėtų padėti padidinti „Bitcoin“ mastelį, padidindamas operacijas, mažinant mokesčius ir pridedant „Ethereum“ suderinamumą.
Galiausiai spręsti dabartinius „Bitcoin“ iššūkius, Plutochainas gali būti tikras žaidimų keitiklis.
„PluTochain“ ($ PLUTO): „Bitcoin“ defi revoliucijos pagreitinimas su „Layer-2“ sprendimais ir intelektualiomis sutartimis
Didžiausias „Bitcoin“ trūkumas yra lėtas sandorio greitis. Nors ji išlieka labiausiai žinoma kriptovaliuta, jo standartinis 10 minučių bloko laikas daro jį mažiau praktišką didesnėms programoms.
Plutochain ($ PLUTO)hibridinis „Layer-2“ tinklas gali tai pakeisti. Siūlydamas vos 2 sekundes „Block Times“, „Plutochain“ galėtų padaryti „Bitcoin“ daug greitesnį ir efektyvesnį. Ankstyvieji testai rodo, kad jis gali apdoroti daugiau nei 43 200 operacijų per dieną, o tai galėtų pagerinti „Bitcoin“ naudojimą.
Be to, Plutochainas yra suderinamas su „Ethereum“ virtualioji mašina (EVM) ir galėtų leisti kūrėjams kurti decentralizuotų finansų (DEFI) programas ir NFT prekyvietes „Bitcoin“, tuo pačiu vis dar naudodamiesi savo tvirtu saugumu.
Projektas taip pat palaiko decentralizuotą valdymą ir leidžia bendruomenei pasakyti sprendimų priėmimą. Norėdami užtikrinti aukščiausio lygio saugumą, „Plutochain“, kaip pranešama, perdavė patikimų firmų, tokių kaip Tvirtas atsparusAr Quillauditsir Užtikrinti defi.
Apskritai, Plutochainas galėtų padėti „Bitcoin“ įveikti savo didžiausius iššūkius ir padaryti jį greitesnį, pigesnį ir efektyvesnį kasdieniam naudojimui.
Netoli protokolo (arti): „DAPPS“ draugiškas kūrėjui skirtas „blockchain“
Netoli protokolo yra „Layer-1“ grandinė, skirta padidinti mastelio, greičio ir vartotojo patirtį. Tai palaiko decentralizuotas programas (DAPPS) ir skaitmeninį turtą, leidžiančią kūrėjams rašyti intelektualias sutartis, naudojant tokias kalbas kaip „JavaScript“ ir „Rust“, kurios yra sudedamos į „Webassembly“ diegimui ir vykdymui.
Be to, netoli „Vaivorykštės tilto“ siūlo įrankį, leidžiantį vartotojams perduoti turtą ir žetonus tarp arti ir kitų grandinių grandinių, pradedant nuo „Ethereum“.
„Polkadot“ (DOT): daugialypis tinklas, palengvinantis sąveiką
„Polkadot“ yra daugialypis tinklas, skirtas palengvinti įvairių blokinių grandinių sąveiką. Jos architektūra apima centrinę relės grandinę, jungiančią įvairius specializuotus parašiukus ir leidžia jiems lygiagrečiai apdoroti operacijas.
Šis dizainas padidina mastelį ir leidžia sklandžiai perduoti duomenis ir turtą per grandines.
„Cardano“ (ADA): tyrimų pagrindinė „blockchain“ platforma
„Cardano“ yra decentralizuota, atvirojo kodo „blockchain“ platforma, kurioje naudojama sutarimo įrodymo mechanizmas, vadinamas „Ouroboros“. Sukurtas atliekant recenzuojamus tyrimus, siekiama pateikti saugią ir keičiamą intelektualių sutarčių ir decentralizuotų programų (DAPPS) infrastruktūrą.
„Cardano“ sluoksniuota architektūra atskiria atsiskaitymo ir skaičiavimo sluoksnius, o tai pagerina lankstumą ir saugumą. Jos gimtoji kriptovaliuta ADA palengvina operacijas ir stengiasi tinkle.
„Monero“ (XMR): pagrindinis privatumą orientuotas turtas
„Monero“ (XMR) yra į privatumą orientuota kriptovaliuta, užtikrinanti, kad sandoriai yra konfidencialūs ir neatskiriami.
Skirtingai nuo „Bitcoin“ ir „Ethereum“, turinčių skaidrių blokinių grandinių, „Monero“ naudoja pažangias kriptografinius metodus, kad paslėptų siuntėją, imtuvą ir operacijų sumą. Tai daro jį pageidaujamu pasirinkimu vartotojams, teikiantiems prioritetą finansiniam privatumui.
„Monero“ akcentuojamas anonimiškumas pritraukė įvairią bendruomenę, įskaitant privatumo šalininkus ir asmenis, susijusius su duomenų stebėjimu.
„Solana“ (Sol): greita
Turėdamas unikalią istorijos įrodymą (POH) kartu su akcijų paketo įrodymu (POS), „Solana“ apdoroja tūkstančius operacijų per sekundę, išlaikant mažus mokesčius. Dėl to jis idealiai tinka kūrėjams, kuriantiems „DAPP“, kuriems reikalingas mastelio keitimas, pradedant DEFI platformomis ir baigiant NFT prekyvietėmis ir žaidimų ekosistemomis.
Solana, skirtingai nuo senesnių blokinių grandinių, kovojančių su spūstimis, siūlo sklandžią, vartotojui patogią patirtį. Auganti jos ekosistema ir toliau pritraukia novatorių, ieškančių greito, efektyvaus ir ekonomiško „blockchain“ sprendimo.
Takeaway
Nors „Polkadot“ jungia „blockchains“, „Cardano“ pabrėžia tyrimų pagrįstas naujoves, „Monero“ prioritetą teikia privatumui, o „Solana“ teikia dideles spartos operacijas su mažais mokesčiais.
Kadangi „blockchain“ technologijos nuolat tobulėja ir pasiekia daugiau žmonių, šie projektai turi didelę galimybę augti ir padaryti dar didesnį poveikį.
Tuo tarpu nauji sprendimai, tokie kaip Plutochain ($ PLUTO) kyla. Kaip hibridinis „Layer-2“ sprendimas, „Plutochain“ gali sustiprinti „Bitcoin“ funkcionalumą, įgalindamas greitesnes operacijas, mažesnius mokesčius ir suderinamumą su „Ethereum“.
„Bitcoin“ pagaliau galėtų pereiti nuo tiesiog vertės parduotuvės iki greitos, efektyvios ir plačiai naudojamos skaitmeninės valiutos kasdienėms operacijoms.
————
Šiame straipsnyje informacija neatspindi finansinių ar investavimo patarimų. Prieš dalyvaudami kriptovaliutų rinkoje, visada atidžiai tyrinėkite. Rizika yra būdinga į ateitį nukreiptoms pareiškimams, kurie gali būti neperžiūrėti.
Skelbimo rodiniai: 218