Kriptovaliutų pasaulis ir toliau vystosi žaibišku greičiu. Novatoriški projektai kasdien pradeda ir peržengia ribas, ką gali padaryti „blockchain“ technologija. Naujausias kriptovaliutų erdvėje sukasi apie AI integruotas „blockchains“, kurios žada į rinką pateikti protingesnius, greitesnius ir efektyvesnius sprendimus. Tarp šių kylančių žaidėjų yra tas, kuris atkreipia daug dėmesio, ir tai ne tik šurmulys – tai tikra šios monetos potencialo mėsa.
Kadangi „blockchain“ tampa neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, viena sritis, kuri pagaliau mato realų sutrikimą, yra realaus pasaulio turto prieiga prievarta. Nors kitos monetos šioje erdvėje sustingo, niekas taip pat nesulaužė kodo, taip pat Qubetikai ($ Tics). Bet nesigilinkime į save. Pirmiausia pasinerkime į esamus „Crypto Market“ žaidėjus ir išsiaiškinkime, kaip jie nustato sceną kitam dideliam dalykui „blockchain“.
1. „Qubetrics“ ($ tics): žaidimo keitiklis AI-Blockchain integracijoje
„Qubetrics“ pastaruoju metu gamina bangas ir nesunku suprasti, kodėl. Su ja „Crypto Presale“ Šiuo metu 25 -ajame etape projektas surinko daugiau nei 14,8 mln. USD ir daugiau nei 497 milijonus žetonų pardavė daugiau nei 22 600 turėtojų. „$ Tics“ prieigos rakto kaina yra 0,1074 USD, o analitikai prognozuoja įspūdingą investicijų grąžą (IG). Kai tikimasi, kad išankstinis pardavimas, tikimasi, kad $ tics padidės iki 0,25 USD, ir siūlys 132% IG. Post-Presale, analitikai prognozuoja, kad padidės 1, 5 USD ar net 15 USD už žetoną.
Bet kodėl visas šis jaudulys? Na, atsakymas slypi „Qubetics“ pažangiausios AI integracijoje su „blockchain“ technologijomis. Platforma žada į pagrindinę dalį įtraukti į realaus pasaulio turto ženklą, kuris galėtų pakeisti pramonės atstovus nuo nekilnojamojo turto į žemės ūkį, ypač Vidurinėje Azijos regione.
Kodėl ši moneta pateko į šį sąrašą?
„Qubetrics“ išskiria iš kitų kriptovaliutų yra jo praktinio naudojimo atvejis ir didžiulis potencialas, kurį jis turi sprendžiant realaus pasaulio turto žetonų problemą. Nors dauguma „blockchain“ projektų sutelkia dėmesį į bendrąsias operacijas, „Qubetrics“ siekia išspręsti iššūkį
Fizinio turto pavertimas skaitmeniniais žetonais, kuriuos galima prekiauti ir lengvai keičiami, saugiai ir skaidriai. Būtent to laukė tokių regionų kaip Centrinės Azijos verslas – įrankis, galintis įgalinti sklandų turto valdymą ir prekybą.
„Qubetrics“ realaus pasaulio turto žetonų rinka
„Qubetrics“ realaus pasaulio turto žetonų rinka nėra tik teorinė koncepcija – tai tikroji, veikianti jos ekosistemos dalis. Verslui Centrinėje Azijoje tai gali būti raktas į neišnaudotą potencialą tokiuose sektoriuose kaip nekilnojamasis turtas, žemės ūkis ir energetika. „Qubetrics“ sukuria prieinamesnę ir likvidesnę rinką, kurioje įmonės gali panaudoti savo fizinio turto vertę, nereikia spręsti kliūčių, paprastai susijusių su tradiciniu turto valdymu.
Įsivaizduokite, kad Kazachstano ūkininkas nori parduoti dalį jų žemės. Anksčiau jie susidurs su milžiniška biurokratija, didelėmis išlaidomis ir ribota galimybe patekti į pasaulines rinkas. Tačiau naudojant „Qubetrics“, ta žemė gali būti prikimšusi – suskirstyta į skaitmeninį turtą – ir lengvai parduodama ar lengvai prekiaujama pasaulinėje platformoje. Tas pats pasakytina apie nekilnojamąjį turtą, mašinas ar net meno kūrinius. Tokenizacija leidžia visiems įsitraukti į pasaulinę rinką, nesvarbu, kur jie yra.
2. QUACH: Sąveikos pradininkas
„Quant“ buvo dar vienas išskirtinis žaidėjas kriptovaliutų erdvėje, daugiausia dėmesio skirdamas sąveikai. Platforma yra skirta sujungti skirtingas „blockchain“ ekosistemas, leidžiančias sklandžiai bendrauti. Tai yra didelis laimėjimas, nes „blockchain“ erdvė dažnai buvo suskaidyta, o skirtingos grandinės veikia atskirai. Sukūręs „Overledger“ tinklą, „Quant“ sukūrė protokolą, kuris leidžia kelioms „blockchains“ dirbti kartu, leidžiančią sklandžiai perduoti turtą ir duomenis.
Neseniai „Quant“ bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis, kad „blockchain“ sąveika būtų pasauliniu mastu. Kadangi pramonės šakos ir toliau tyrinėja „blockchain“ įvairiais naudojimo atvejais, Quace gebėjimas užpildyti spragas ir įgalinti skirtingų „blockchain“ tinklų bendradarbiavimą tampa vertingesnis.
Quant pateko į šį sąrašą, nes išsprendžia esminę problemą: „blockchain“ sąveika. Pasaulyje, kuriame keli blokinės grandinės veikia savarankiškai, galimybė jas sklandžiai sujungti yra neįkainojama. Turėdamas savo „Overlidger“ tinklą, „Quant“ atveria kelią vieningesnei ir efektyvesnei „blockchain“ ekosistemai, o tai bus svarbiausia, kai pramonė augs ir subręsta.
3. Aptos: Naujasis vaikas bloke
„PTOS“ yra palyginti naujas „blockchain“ projektas, kuris atkreipė daugelio kriptovaliutų dėmesį į kriptovaliutą. Sukurtas buvusių „Meta“ („Facebook“) darbuotojų, „APTOS“ siekia būti ateities grandinėmis, daugiausia dėmesio skiriant mastelio, saugumo ir vartotojo patirčiai. Platforma pasitelkia „Move“ programavimo kalbą, kuri yra sukurta taip, kad būtų saugi ir lanksti, leidžianti greičiau apdoroti operacijas ir tvirtesnes intelektualias sutartis.
„Aptos“ neseniai sukūrė antraštes dėl savo aukšto lygio partnerystės ir integracijos su decentralizuotų finansų (DEFI) projektais. Platforma greitai įgavo trauką, ir daugelis mano, kad tai gali būti rimtas „Ethereum“ ir kitų nusistovėjusių „blockchains“ konkurentas.
„Aptos“ pateko į šį sąrašą, nes jame derinamos novatoriškos technologijos su savo įkūrimo komandos patirtimi. Kreipdamasis į mastelio keitimo ir saugumo problemas, „APTOS“ save laikė didžiuliu varžovu intelektualiųjų sutarčių platformų pasaulyje. Kai platforma toliau augs, ji greičiausiai vaidins svarbų vaidmenį plėtojant decentralizuotas programas ir DEFI.
4. EOS: Veteranas, turintis naujas ambicijas
EOS yra viena iš senesnių kriptovaliutų rinkoje, tačiau tai vis dar yra pagrindinis erdvės žaidėjas. Iš pradžių „Ethereum“ konkurentas, „EOS“ siekia pasiūlyti greitesnius ir labiau keičiamus „blockchain“ sprendimus. Platformoje naudojamas deleguotas akcijų paketo (DPO) sutarimo mechanizmas, kuris leidžia greičiau apdoroti operacijas ir didesnį mastelio keitimą.
Neseniai „EOS“ ėmėsi žingsnių perrašyti prekės ženklą ir sutelkti dėmesį į naujus naudojimo atvejus, tokius kaip AI integracija ir mašinų mokymasis į savo ekosistemą. Ši nauja kryptis gali atgaivinti EOS projektą ir padėti jam konkuruoti su naujesnėmis, judriesnėmis „blockchain“ platformomis, atsirandančiomis rinkoje.
EOS pateko į šį sąrašą dėl savo istorijos ir atgaivinimo galimybių. Nors bėgant metams ji susidūrė su iššūkiais, naujas dėmesys AI ir mašinų mokymosi integracijai galėtų atverti naujas platformos galimybes. Tobulėjant „blockchain“ erdvei, „EOS“ dar kartą galėtų rasti savo nišą, ypač jei ji sėkmingai integruoja naujausias „blockchain“ technologijos naujoves.
5. Gala: žaidimų revoliucija su „blockchain“
„Gala“ sukėlė bangas žaidimų sektoriuje ir dėl rimtos priežasties. Platforma yra skirta padėti kūrėjams kurti decentralizuotus žaidimus, suteikiant žaidėjams daugiau kontroliuoti savo žaidimo turtą. „Gala“ pritraukė dėmesį dėl to, kad sutelkė dėmesį į tai, kad žaidimų pramonės žaidimų keitiklis yra tikras žaidimo elementų nuosavybė.
Per pastaruosius metus „Gala“ bendradarbiauja su keliais pagrindiniais žaidimų kūrėjais, kad į masines pritrauktų „blockchain“ pagrįstus žaidimus. Platforma taip pat neseniai pradėjo savo rinką, kurioje žaidėjai gali nusipirkti, parduoti ir prekiauti žaidimo turtu kaip NFTS. Tai padėjo Gala įsitvirtinti kaip „blockchain“ žaidimų erdvės lyderė.
„Gala“ pateko į šį sąrašą, nes jis yra „blockchain“ žaidimų revoliucijos priešakyje. Sutelkdamas dėmesį į žaidėjų įgalinimą ir žaidimo turto nuosavybę, „Gala“ rengia naujos žaidimų eros pagrindą. Kai daugiau žaidėjų ir kūrėjų plūsta į platformą, „Gala“ vertė greičiausiai ir toliau didės.
Išvada:
Remiantis tyrimais ir analize, akivaizdu, kad kriptovaliutų pasaulis greitai vystosi, ir tokius projektus kaip „Qubetics“ ($ tics) vadovauja kaltinimui. Nesvarbu, ar tai praeis Viršuje turite kriptovaliutą Integracija, realaus pasaulio turto prieigos raktas ar įgalina „blockchain“ sąveiką, šie projektai formuoja „blockchain“ erdvės ateitį.
Kadangi pramonė ir toliau subręsta, labai svarbu atkreipti dėmesį į kylančius projektus, kurie derina technologines naujoves su realaus pasaulio naudingumu. Visų pirma „Qubetrics“ išsiskiria su savo praktinėmis programomis, kurios gali turėti ilgalaikį poveikį pramonės šakoms visame pasaulyje. Dėl nuolatinės išankstinės ir įspūdingos augimo trajektorijos $ tics yra moneta, kurią reikia žiūrėti.
Nepraleiskite progos patekti į pirmame aukšte – tai gali būti galimybė, kurios laukėte.
Norėdami gauti daugiau informacijos:
Qubetikai: https://qubetrics.com
Telegrama: https://t.me/qubetrics
„Twitter“: https://x.com/qubetrics
DUK
Kas yra „Qubetrics“ ir kodėl jis laikomas vienu geriausių AI kriptų?
„Qubetrics“ integruoja AI su „blockchain“ technologija, kad būtų galima pasiūlyti realaus pasaulio turto tokenizavimą. Praktinio naudojimo atvejai tokiose pramonės šakose kaip žemės ūkis ir nekilnojamasis turtas tampa vienu perspektyviausių projektų kriptovaliutų erdvėje.
Kaip „Quant“ prisideda prie „blockchain“ sąveikos?
„Quant’s Overledger“ tinklas užpildo atotrūkį tarp skirtingų blokinių grandinių, įgalindamas sklandų ryšį ir duomenų perdavimą. Tai labai svarbu sukurti labiau sujungtą „blockchain“ ekosistemą.
Kodėl „Aptos“ populiarėja kriptovaliutų erdvėje?
„Aptos“ daugiausia dėmesio skiria mastelio ir saugumui, atkreipdamas dėmesį į esamų „blockchains“ apribojimus. Tai, kad naudojate „Move“ programavimo kalbą ir partnerystę su DEFI projektais, jis tampa varžovu intelektualioje sutarties erdvėje.
Kas daro „Gala“ unikalią kriptovaliutų rinkoje?
„Gala“ daugiausia dėmesio skiria „blockchain“ žaidimams, siūlant žaidėjams tikrą nuosavybę už žaidimo turtą. Jos partnerystė su žaidimų kūrėjais ir rinkos pradžia tampa lydere erdvėje.
Skelbimo rodiniai: 253